31-314 KRAKÓW

UL. MACKIEWICZA 14

TEL/FAX: 012 415 78 00

TEL.KOM: 0510-233-340  - wyspecjalizowana kadra instruktorów

Ogromnym atutem ZUM FITNESS STUDIOinstruktorzy - absolwenci AWF. Pomagają oni dobrać odpowiedni zestaw ćwiczeń dla każdego z klientów, czuwają nad właściwym i bezpiecznym wykonywaniem zajęć siłowych. Nie trzeba też chyba nikogo przekonywać jak ważna jest miła i przyjacielska atmosfera podczas ćwiczeń.

powiększenie powiększenie
  - dodatkowe usługi

Oprócz podstawowych usług ZUM FITNESS STUDIO oferuje też usługi dodatkowe, doskonale uzupełniające działalność fitness clubu. Dużym atutem jest zatem możliwość skorzystania na miejscu (bez przemierzania zbędnych kilometrów po zatłoczonych ulicach Krakowa) z solarium ERGOLINE oraz sauny fińskiej.
Wszystko to dla Państwa wygody i przyjemności.

powiększenie powiększenie
  - miejsca parkingowe

Szczególnie istotną sprawą jest dostępność wystarczającej liczby miejsc parkingowych. To również atut naszago FITNESS STUDIO. Lokalizacja na terenie basenu Clepardia pozwala na kożystanie z dużego placu parkingowego. Klienci ZUM FITNESS STUDIO nie muszą więc przed właściwymi ćwiczeniami wykonywać "ćwiczeń na placu parkingowym" by znaleźć miejsce dla swojego pojazdu.

  - szatnie i sanitariaty
powiększenie powiększenie powiększenie powiększenie

  - kącik multimedialny

Przed zajęciami, po zajęciach czy w trakcie ćwiczeń można skorzystać kącika multimedialnego wyposażonego min. w TV i  DVD

powiększenie powiększenie
  - barek

Po skończonych zajęciach i ćwiczeniach ... chce się pić. Dlatego na terenie ZUM FITNESS STUDIO znajduje się barek, gdzie można zamówić napoje chłodzące. Można tu także zamówić również kawę i herbatę.

powiększenie powiększenie
Strona główna  |  informacje  |  harmonogram  |  cennik  |  atuty  |  lokalizacja  |  plan pomieszczeń  |  kontakt